Волох Ігор Олегович

Голова Правління

Ігор Олегович протягом 25 років успішно працює в банківській сфері, з них більш ніж 20 років - на керівних посадах в великих європейських банках. Серед них «Прioрбанк» – найбiльший приватний банк Бiлорусiї, що належить групі Raiffeisen International, «Райффайзен Банк Аваль» та Universal Bank, учасник групи Eurobank, який Iгор Олегович очолював до 24 червня 2016 року.

Бойко Олександр Борисович

Заступник Голови Правління

Олександр Борисович має більше ніж 20 років досвіду роботи у банківській та ІТ сферах, що був отриманий у міжнародних компаніях, таких як PwC, “Сингента” та Universal банк (учасник групи Eurobank). Також, Олександр Борисович є діючим членом Асоціації UkrSWIFT.

Воробйова Надія Леонідівна

Член Правління,
Операційний директор

Надія Леонідівна має майже 20-річний стаж роботи у банківській сфері. Серед інших установ Надія працювала ПАТ “ІНГ Банк Україна”, АКБ ”Райффайзен Банк Україна”, ПАТ ”Перший Український Міжнародний Банк”. З 2007 до 2016 року Надія працювала в PJSC “Universal Bank” (учасник групи Eurobank), в якому з 2014 року обіймала посаду Директора Департаменту Операційного Управління.

Сорока Арсен Васильович

Член правління,
директор з правових питань

Арсен Васильович має суттєвий досвід роботи в банківській галузі. Працював на керівних посадах в багатьох європейських банках, серед яких: АТ «Ерсте Банк», ПАТ «Банк Кіпру», Universal Bank. З 2012 до 2016 року обіймав посаду директора юридичного департаменту Universal Bank (учасник групи Eurobank).

Мушенко Олена Анатоліївна

Директор з ризиків

Олена має більше ніж 20 років досвіду роботи у банківській сфері, який вона отримала, працюючи на керівних посадах в Укрсоцбанк та UniCredit Bank. З 2014 року Олена працювала куратором крупних банків у Департаменті банківського нагляду Національного Банку України.